mob +420 608 608 313


mail E - MAIL
IČ: 14516055
DIČ: CZ6110160408
KAMENNÝ OBCHOD


skladem

Valmont

FERRETI - Valmont

Matrace VALMONT je ideální volbou pro ty, kdo preferují tužší matraci. Pěna Eliocell s vysokou objemovou hustotou je profi lována do 7 zón s ohledem na optimální oporu lidského těla.

VLASTNOSTI JÁDRA MATRACE VALMONT

Jádro matrace VALMONT je vyrobeno z výjimečné pěny Eliocell, jejíž struktura je tvořena z miliónů mikropórů. Porézní struktura zaručuje vzdušnost, vyšší životnost a materiálovou stálost matrace.

Jádro matrace je profi lováno do 7 zón, což při vyšší tuhosti pěny Eliocell zajišťuje optimální oporu vašeho těla při spaní. Matrace zároveň dokonale spolupracuje s lamelovým roštem.

A. POTAH MATRACE VALMONT

Vlákno TENCEL tvořící základ tkaniny skvěle kontroluje klima a odvádí vlhkost. Unikátní látka je tvořena strukturou velmi jemných, ze dřeva získaných vláken, která vytvářejí v lůžku suché a příjemné mikroklima pro zdravé spaní.

B. TVAROVÉ DUTÉ ROUNO HOLLOW-FILL

Duté rouno je upraveno silikonováním, což mu dodává výjimečnou nadýchanost a nesléhavost. Nadstandardní hmotnost rouna 300 gramů na m2 pak umocňuje celkový komfort matrace.

C. SPODNÍ TKANINA ELASTAN

Vysoce elastická tkanina spoluvytvářející elasticitu celého potahu je nezbytná pro maximální využití tvarových vlastností jádra matrace. Tkanina současně chrání jádro matrace proti znečištění.

Výška Nosnost Praní Záruka 18 cm 130 kg 60 °C 5 let

Matrace Ferreti si můžete vyzkoušet na prodejnách Svět matrací v Hořicích nebo v Ostroměři. Informace na tel. 608 608 313

 

zpět
Vaše IP je: 34.229.194.198
facebook