mob +420 608 608 313


mail E - MAIL
IČ: 14516055
DIČ: CZ6110160408
KAMENNÝ OBCHOD


skladem

Rayon

FERRETI - Rayon

Hýčkejte své tělo na matraci RAYON. Silná vrstva vysoce kvalitní paměťové pěny umožní rovnoměrné rozložení váhy vašeho těla po celém povrchu matrace při minimálním protitlaku. Tento jev je také popisován jako stav beztíže.

VLASTNOSTI JÁDRA MATRACE RAYON

Silná vrstva vysoce kvalitní paměťové pěny Mind Foam® dokonale reaguje na teplotu vašeho těla, což eliminuje vznik bodů s vysokým protitlakem. Výsledkem je lepší prokrvení a klidnější spánek bez neustálých změn polohy těla. Dokonalé tvarování matrace poskytuje vaší šíji, zádům, ramenům a nohám ideální oporu. Vaše tělo se tak během spánku nachází ve správné anatomické poloze.

Paměťová pěna Mind Foam®, která je použita pro vrchní část matrace, byla vyvinuta s cílem dát dokonalou oporu lidskému tělu při poloze vleže. Jejím základem je viskoelastická pěna doplněna o unikátní schopnost bodové elasticity při minimálním protitlaku. Výsledkem je dokonalý pocit uvolnění a zrychlená regenerace organizmu po čas spánku.

Pro spodní stranu matrace je použita jedinečná značková pěna CELLFLEX, která se vyznačuje trvalou elasticitou, excelentní pružností a vysokým standardem bodové elasticity.

A. POTAH MATRACE VISCOSE

Syntetické vlákno VISCOSE, jako základ potahu matrace, je vyrobeno z celulózy dřeva. To zaručuje tkanině dobrou savost, nemačkavost, prodyšnost a jedinečnou přizpůsobivost pro dokonalou podporu bodové elasticity jádra matrace. Potahová tkanina je na dotek velmi jemná a komfortní. Jedinečný vytkávaný vzor působí na matraci vysoce elegantním dojmem.

Matrace Ferreti si můžete vyzkoušet na prodejnách Svět matrací v Hořicích nebo v Ostroměři. Informace na tel. 608 608 313

 

zpět
Vaše IP je: 18.206.168.65
facebook