mob +420 608 608 313


mail E - MAIL
IČ: 14516055
DIČ: CZ6110160408
KAMENNÝ OBCHOD


skladem

Pilatis

FERRETI - Pilatis

Originální systém vzduchových průduchů a kanálků vytváří dokonalé proudění vzduchu odvádějící teplo a vlhkost z jádra matrace. Tímto systémem automatické termoregulace snížíte svou potivost.

VLASTNOSTI JÁDRA MATRACE PILATIS

Originální systém vzduchových kanálků matrace PILATIS zvyšuje prodyšnost ve všech jejích osách. Dochází tak k dokonalému proudění vzduchu skrz celou matraci. Takto vzniklé mikroklima sníží vaši potivost a tím i rizikovusazování roztočů v jádru matrace, čímž dochází ke zvýšení hygienickéhovstandardu matrace. Kombinace systému termoregulace a zónování s dokonalou oporou páteře zaručuje regeneraci organizmu po celou dobu spánku.

Jádro matrace PILATIS je vyrobeno z jedinečnévznačkové pěny CELLFLEX vyvinuté pro nejexkluzivnější řady matrací. Trvalá elasticita, excelentní pružnost a vysoký standard bodové elasticity garantují rovnoměrné rozložení tlaku těla. Optimální otevřená buněčná struktura zaručuje vysokou úroveň propustnosti vzduchu s vynikajícívregulací vlhkosti, která je navíc podpořena profi lací jádra matrace.vPěna CELLFLEX je vyrobena podle nejpřísnějších kritérií zaručujících nejvyšší kvalitu.

A. POTAH MATRACE SILK

Tento potah vyniká elegancí, jemností a je velmi příjemný na dotek. Vlákno z přírodního hedvábí obsahuje podobné bílkovinné látky jako lidská kůže, a proto na ni blahodárně působí. Vlákno navíc odolává mikroorganizmům a nevyvolává žádné alergické reakce. Přírodní hedvábí je doplněno přírodním bambusovým vláknem s antibakteriálními účinky.

B. TVAROVÉ DUTÉ ROUNO HOLLOW-FILL

Duté rouno je upraveno silikonováním, což mu dodává výjimečnou nadýchanost a nesléhavost. Nadstandardní hmotnost rouna 300 gramů na m2 pak umocňuje celkový komfort matrace.

C. SPODNÍ TKANINA ELASTAN

Vysoce elastická tkanina spoluvytvářející elasticitu celého potahu je nezbytná pro maximální využití tvarových vlastností jádra matrace. Tkanina současně chrání jádro matrace proti znečištění.

Výška Nosnost Praní Záruka 23 cm 130 kg 60 °C 5 let

Matrace Ferreti si můžete vyzkoušet na prodejnách Svět matrací v Hořicích nebo v Ostroměři. Informace na tel. 608 608 313

 

zpět
Vaše IP je: 34.229.194.198
facebook