mob +420 608 608 313


mail E - MAIL
IČ: 14516055
DIČ: CZ6110160408
KAMENNÝ OBCHOD


skladem

Matrace Ferreti

Filosofie FERRETI

FERRETI si dala za cíl vytvářet konstrukčně vyspělé a pokrokové systémy, díky nimž vzniká dokonalé řešení vašeho spánku. Veškeré úsilí je věnováno vytváření dokonale vyvážených matrací, při jejichž konstruování jsou spojovány dva důležité aspekty - kvalitní materiály a dokonalý design.

Na každou z matrací byly použity ty nejmodernější materiály, díky nimž bude váš spánek uvolňující a harmonizující. Samotné moderní materiály by však nestačily, kdyby nebyla věnována stejná energie také konstrukčnímu řešení.

Výše zmíněné atributy jsou výsledkem neustálého vývoje a inovací. Každá z matrací FERRETI je dotvářená na míru dle potřeb uživatele a na základě stejných kritérií je zvolen i nejvhodnější design tak, aby vám spánek dodal energii a odpočinek.

TOUHA PO DOKONALOSTI

FERRETI touží po dokonalosti, což znamená, že se snaží být ještě lepší, než ti nejlepší. Vchází tak do míst, kam ještě nikdo nikdy nevkročil. Tato touha FERRETI vede k neustálému posouvání hranic běžného chápání spánku. Každým novým řešením posunuje FERRETI standardy technologického a konstrukčního řešení. Díky této snaze se běžný spánek stává zážitkem

DESIGN

Vysoký standard provedení se týká nejen konstrukční, ale i estetické stránky. Dokonalý design se odráží v každém detailu, a to jak na povrchovém proševu, tak i uvnitř, na struktuře jádra.

MATERIÁL

Pro vaše maximální pohodlí byly použity ty nejkvalitnější materiály, které vás díky svým výjimečným antibakteriálním vlastnostem budou ochraňovat i během odpočinku.

KONSTRUKCE

Nadčasové konstrukční systémy byly vyvinutyspeciálně pro váš nerušený spánek. Po celou noc dostane vaše tělo podporu, jakou potřebuje.

Matrace Ferreti si můžete vyzkoušet na prodejnách Svět matrací v Hořicích nebo v Ostroměři. Informace na tel. 608 608 313

zpět
Vaše IP je: 34.229.194.198
facebook