mob +420 608 608 313


mail E - MAIL
IČ: 14516055
DIČ: CZ6110160408
KAMENNÝ OBCHOD


skladem

Biosynergy

FERRETI - Biosynergy

Matrace Biosynergy je odpověď Ferreti na vytvoření dokonalé matrace. Prostřednictvím unikátní terapie je dosažen dokonalý spánek a doposud nepoznaná schopnost matrace zabezpečit detoxikaci a regeneraci těla během spánku.

VLASTNOSTI TERAPIE BIOSYNERGY

BIOSTIMULACE

Při kombinaci suché termoterapie s magnetoterapií dochází k prokrvení celého organismu (perfuzi), zejména periferní oběhové soustavy, čímž se mírně zvyšuje tepová frekvence srdce. Terapie je aplikována v cyklech řízené teplotním čidlem, což způsobuje takzvaný sifónový efekt, vlivem opakovanému prokrvení a odkrvení organismu - efektivní detoxikace. Matrace Biosynergy je díky svému jedinečnému působení odpovědí na životní styl, který postrádá dostatek pohybu, a zároveň funguje jako prevence civilizačních chorob.

REGENERACE

Organismus je díky biostimulaci schopen rychleji zásobovat tkáně živinami, energií a kyslíkem, což způsobuje dokonalou regeneraci buněk i celého těla. Zvýšeným prokrvením se zrychluje odvod škodlivin (toxiny, virusy, volné radikály) a zplodin metabolismu z těla ven, čímž jsou buňky lépe chráněny před poškozením. Vše probíhá během spánku což šetří stále dražší čas.

HLUBOKÝ SPÁNEK

Další fyziologické procesy, které mají léčebné a regenerační účinky se aktivují během spánku v mozku. Vlivem terapie Biosynergy se v mozku vytvářejí biologicky aktivní látky. Jsou to především Serotonin a Melatonin (hormon ovlivňující psychickou pohodu a kvalitu spánku), Endorfin (hormon štěstí a tlumení bolesti) Jedině kombinací jejich účinků dosáhnete skutečně hlubokého a osvěžujícího spánku.

KOMFORT

Matrace Biosynergy jako jediná na trhu umožňuje individuální nastavení teploty. Můžete si tak podle vlastních potřeb vytvořit dokonalé klima pro spaní. Vaše matrace bude plně respektovat vaši výjimečnost a individuální požadavky a poskytne vám během spánku maximální pohodlí. Jedinečný systém ventilačních kanálků v jádru matrace umožňuje dokonalé proudění vzduchu, který zabraňuje nepříjemnému pocení a přehřátí organismu.

VLASTNOSTI JÁDRA MATRACE BIOSYNERGY

Pro jádro matrace Biosynergy byla použita jedinečná značková pěna CELLFLEX, která se vyznačuje trvalou elasticitou, excelentní pružností a vysokým standardem bodové elasticity. Konstrukce jádra byla vytvořena tak, aby jím teplo dokonale prostupovalo a vy jste měli maximální komfort po celou dobu spánku.

A. POTAH MATRACE BIOSYNERGY

Pro zvýšení savosti je svrchní část potahu ze syntetického vlákna VISCOSE, vyrobeného z celulózy dřeva. Ve spodní části je tkanina doplněna o speciálně tvarovanou 3D mřížku aktivně podporující dokonalou prodyšnost a prostupnost všech vlastností terapie Biosynergy. Speciálně tvarovaná 3D mřížka aktivně podporující dokonalou prodyšnost a prostupnost všech vlastností terapie Biosynergy.

První aktivní regenerační matrace s biostimulačními účinky, která umožňuje nastavení teploty. Po celou dobu spánku pracuje terapie Biosynergy na celkové regeneraci vašeho organismu. Suchá termoterapie a magnetoterapie, které mají prokázaný klinický účinek, podporují krevní oběh v těle, zajišťují přísun živin a detoxikují organismus. Výsledkem je uvolnění svalového napětí a utlumení bolesti. Vaše tělo tak projde komplexní regenerací, zatímco vy budete klidně spát.

Výška Nosnost Praní Záruka 19 cm 130 kg 60 °C 5 let

Ferreti Ferreti

Matrace Ferreti si můžete vyzkoušet na prodejnách Svět matrací v Hořicích nebo v Ostroměři. Informace na tel. 608 608 313
zpět
Vaše IP je: 34.229.194.198
facebook