mob +420 608 608 313


mail E - MAIL
IČ: 14516055
DIČ: CZ6110160408
KAMENNÝ OBCHOD


skladem

Alteza

FERRETI - Alteza

Alteza je jedinou matrací na našem trhu, u které si můžete zvolit jádro matrace podle výšky postavy. Tři varianty rozdílného rozsahu zónování vám zaručí optimální oporu těla přesně tam, kde je potřeba.

VLASTNOSTI JÁDRA MATRACE ALTEZA

Jádro matrace ALTEZA je pro dokonalou oporu vašeho těla členěno do sedmi zón, jejichž rozsah se mění v závislosti na výšce postavy. Výsledkem je přesné umístění jednotlivých částí vašeho těla na všech sedmi zónách matrace. Tělo tak dostane dokonalou oporu přesně tam, kde jí potřebuje.

Jádro matrace ALTEZA je vyrobeno z jedinečné značkové pěny CELLFLEX vyvinuté pro nejexkluzivnější řady matrací. Trvalá elasticita, excelentní pružnost a vysoký standard bodové elasticity garantují rovnoměrné rozložení tlaku těla. Optimální otevřená buněčná struktura zaručuje vysokou úroveň propustnosti vzduchu s vynikající regulací vlhkosti, která je navíc podpořena profi lací jádra matrace. Pěna CELLFLEX je vyráběna podle nejpřísnějších kritérií zaručujících nejvyšší kvalitu.

A. POTAH MATRACE ALTEZA

Tento potah vyniká elegancí, jemností a je velmi příjemný na dotek. Vlákno z přírodního hedvábí obsahuje podobné bílkovinné látky jako lidská kůže, a proto na ni blahodárně působí. Vlákno navíc odolává mikroorganizmům a nevyvolává žádné alergické reakce. Přírodní hedvábí je doplněno přírodním bambusovým vláknem s antibakteriálními účinky.

B. TVAROVÉ DUTÉ ROUNO HOLLOW-FILL

Duté rouno je upraveno silikonováním, což mu dodává výjimečnou nadýchanost a nesléhavost. Nadstandardní hmotnost rouna 300 gramů na m2 pak umocňuje celkový komfort matrace.

C. SPODNÍ TKANINA ELASTAN

Vysoce elastická tkanina spoluvytvářející elasticitu celého potahu je nezbytná pro maximální využití tvarových vlastností jádra matrace. Tkanina současně chrání jádro matrace proti znečištění.

Matrace Ferreti si můžete vyzkoušet na prodejnách Svět matrací v Hořicích nebo v Ostroměři. Informace na tel. 608 608 313

 

zpět
Vaše IP je: 34.229.194.198
facebook